Urządzenia telemedyczne

SelfCheck ECG - Elektrokardiograf EKG

Jest to aparat monitorujący pracę serca. Umożliwia rejestrację, gromadzenie i transmisję danych medycznych na drodze pacjent-lekarz.

Elektrokardiograf EKG przeznaczony jest do samodzielnego badania zarówno przez pacjenta jak i przez lekarza . Przy jego użyciu można rejestrować i transmitować 1 i 12-kanałowe zapisy EKG. Przeznaczony jest do monitorowania pacjentów z przewlekłymi chorobami serca, rehabilitantów kardiologicznych oraz osób u których występują podejrzenia zaburzeń pracy serca. System Telemedyczny pozwala na zachowanie prywatności i poufności danych medycznych, dostęp do elektronicznej historii badań z każdego komputera z dostępem do Internetu przez lekarza i pacjenta.

Easy2Check – ciśnieniomierz i glukometr w jednym

Aparat stworzony specjalnie dla osób z cukrzycą. Łączy w sobie funkcje ciśnieniomierza i glukometru, dodatkowo mierzy puls. Aparat jest stabilny, posiada duży wyświetlacz, co ułatwia wykonywanie badań również osobom starszym.

OxyPro – Pulsoksymetr

Aparat mierzący saturację krwi oraz puls. Wyniki badań wysyłane są do lekarza w postaci wyliczonych minimalnych, średnich i maksymalnych wartości tych danych. Przy samokontroli działa nieprzerwanie do 18 godzin.

Jest to aparat nadgarstkowy wykorzystywany przy chorobach układu oddechowego oraz w kardiologii.

Spiro Pro - spirometr

Spiro Pro jest bezprzewodowym aparatem używanym do badań czynnościowych układu oddechowego, monitorowania objawów schorzeń dróg oddechowych i płuc.

Spirometr jest łatwym w użyciu aparatem służącym do mierzenia wydolności oddechowej człowieka. Badanie pojemności życiowej (VC) i natężonej pojemności życiowej (FVC), określa pojemność zawartych w płucach gazów i daje informacje o sprawności wentylacyjnej układu oddechowego.

Na ekranie monitora wyświetlane są dane medyczne: zarejestrowane krzywe Objętość/Czas oraz Przepływ/Objętość, jak również następujące parametry spirometryczne: FVC, FEV1, FEV3, PEF, FEF25%, FEF50%, FEF75%, FEF25% - 75% oraz objętość ekstrapolowana.

Waga Selfcheck Scale

Aparat monitorujący masę ciała, przesyła rezultaty do archiwum, gdzie tworzone są trendy wagi.

Kalibrowanie wagi odbywa się automatycznie przy każdym użyciu. Aparat posiada duży wyświetlacz a automatyczny zapis wyników  minimalizuje ilość wizyt i rozmów z lekarzem prowadzącym.

Kontrolowanie masy ciała jest niezwykle ważne przy cukrzycy, chorobach kardiologicznych i nadwadze.

CG-7000DX-BT

Jest to 12-kanałowy aparat EKG rejestrujący pracę serca. Stosowany jest do diagnozowania i oceny objawów kardiologicznych występujących u pacjenta.
Precyzyjne wykrywa rozrusznik serca i artefakty u badanego pacjenta oraz wyświetla marker rozrusznika serca na ekranie.
Posiada możliwość zaprogramowania czasu rejestracji danych (4, 8, 12, 16, 20 sek.)

Zgodnie z obowiązującymi przepisami prawnymi sprzedaż urządzenia dokonywana jest tylko na zamówienie lekarzy.